Kursy, szkolenia językowe dla firm

Pragną Państwo zadbać o jakość komunikacji z zagranicznymi klientami lub współpracownikami w przedsiębiorstwie? Oferowane przez nas szkolenia i kursy językowe dla firm to sposób na podniesienie jakości dialogu panującego w organizacji. Dzięki zajęciom z najlepszymi lektorami o wysokich kwalifikacjach metodycznych szybko i wydajnie udoskonalą Państwo kompetencje pracowników. Angielski w naszym wydaniu to edukacja zarówno stacjonarna – na terenie Warszawy, jak i online. Każda z form pozwala na wyrównanie standardów w obszarze porozumiewania się w organizacji oraz objęcia nauką całego personelu.

Pełne zrozumienie jest możliwe!

Dlaczego warto zdecydować się na Szkołę Języków Obcych Learn & Smile? Nasze usługi to przede wszystkim:

  • kursy wprowadzające język przedsiębiorstwa wraz z pojęciami branżowymi,
  • dobra jakość kształcenia i wykwalifikowana kadra,
  • szkolenia językowe podnoszące standard prowadzonych rozmów międzynarodowych,
  • nauka języka online – wygodny i dostępny dla wszystkich sposób uczenia się

Angielski dla firm to inwestycja w edukację pracowników. Dzięki niej umiejętności komunikacyjne personelu wzrastają, co prowadzi organizację do dalszego rozwoju!

Szkoła Języków Obcych Learn & Smile z Warszawy zaprasza na kursy językowe, które ściśle dostosujemy do waszych potrzeb. Z nami oszczędzą Państwo czas i pieniądze szkoląc swoich pracowników, gdyż prowadzimy kursy językowe online lub w siedzibie firmy.

Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy nie tylko są świetnie przygotowani językowo i metodycznie do prowadzenia szkoleń, ale również mają odpowiednie cechy osobowości, które pozwalają im przeprowadzić kursy językowe dla firm na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu następujące rodzaje szkoleń językowych dla firm:

Angielski dla firm dopasowany do Państwa potrzeb!

Ucząc się z nami, otrzymacie Państwo dokładną diagnozę kompetencji językowych pracowników. Co więcej, ustalimy program, jaki będzie dopasowany stricte do potrzeb firmy, a pierwsze zajęcia odbędą się całkowicie gratis. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że angielski dla firm, jaki proponujemy, spełnia wasze oczekiwania w 100%!

Kursy językowe dla firm w dobrej cenie

Korzystanie z usług Learn & Smile z Warszawy to możliwość szkolenia językowego pracowników za stosunkowo niewielkie pieniądze. Proponujemy:

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.

 

Szkolenia językowe dla firm pomogą rozwijać kompetencje personelu

Postępująca globalizacja powoduje, że coraz więcej przedsiębiorstw z większą swobodą niż kiedyś nawiązuje współpracę z zagranicznymi kontrahentami. W trosce o podniesienie jakości obsługi i łatwości w komunikacji, warto zadbać o to, aby współpraca przebiegała płynnie. Inwestycja w szkolenia językowe dla firm pomoże osiągnąć taki rezultat. Wyrównanie poziomu pomiędzy pracownikami, przełamanie bariery językowej, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Jakie szkolenie językowe dla firmy wybrać?

W naszej szkole Learn&Smile oferujemy kursy konwersacyjne, ogólne, jak i specjalistyczne, dotyczące np. konkretnej branży. Poza doborem kategorii tematycznej trzeba też zadecydować o formie zajęć. Proponujemy spotkania indywidualne, podczas których kursant może oczekiwać spersonalizowanego podejścia i poświęcenia 100% uwagi. Alternatywą są zajęcia w kameralnych grupach, podczas których lektor nadal może otoczyć uczestników indywidualnym podejściem. W trosce o zapewnienie wygody oferujemy szkolenie językowe dla firmy stacjonarne, jak i online.

Kurs językowy dla firmy odpowiadający potrzebom Twojej branży

Pierwszym krokiem przed zapisem na zajęcia powinno być doprecyzowanie potrzeb zespołu względem takich szkoleń językowych dla firmy. Reprezentujesz przedsiębiorstwo zajmujące się IT, a może prawem lub handlem? W zależności od tego, w jakiej branży działasz, opracujemy odpowiedni program zajęć i dobierzemy właściwego lektora. Wszystko po to, aby wspólnie stworzyć sprzyjające warunki do poprawy kompetencji językowych w Twoim zespole. Takie podejście pozwoli Ci uzyskać lepsze rezultaty, a większa pewność siebie podczas rozmowy po angielsku przełoży się na lepszą jakość obsługi, a tym samym na większą satysfakcję wśród klientów.

Wybierz elastyczne szkolenie językowe dla firmy w Learn&Smile!

W trosce o to, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zapewniamy w pełni elastyczną ofertę zajęć. Zatrudniamy profesjonalną i sprawdzoną kadrę z odpowiednim przygotowaniem metodycznym. Inwestycja w kurs językowy dla firmy może być jednym z elementów wspomagających rozwój przedsiębiorstwa. Możliwość nawiązania kooperacji z zagranicznymi klientami to perspektywa rozwoju. Jeżeli zależy Ci na tym, aby poprawić znajomość angielskiego wśród Twojego personelu, zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną. Gwarantujemy indywidualne podejście, skuteczność w działaniu i ciekawe materiały dydaktyczne. Z chęcią porozmawiamy o tym, jak pomóc w rozwoju kompetencji językowych wśród Twoich pracowników.