Kursy, szkolenia językowe dla firm

Pragną Państwo zadbać o jakość komunikacji z zagranicznymi klientami lub współpracownikami w przedsiębiorstwie? Oferowane przez nas szkolenia i kursy językowe dla firm to sposób na podniesienie jakości dialogu panującego w organizacji. Dzięki zajęciom z najlepszymi lektorami o wysokich kwalifikacjach metodycznych szybko i wydajnie udoskonalą Państwo kompetencje pracowników. Angielski w naszym wydaniu to edukacja zarówno stacjonarna – na terenie Warszawy, jak i online. Każda z form pozwala na wyrównanie standardów w obszarze porozumiewania się w organizacji oraz objęcia nauką całego personelu.

Pełne zrozumienie jest możliwe!

Dlaczego warto zdecydować się na Szkołę Języków Obcych Learn & Smile? Nasze usługi to przede wszystkim:

  • kursy wprowadzające język przedsiębiorstwa wraz z pojęciami branżowymi,
  • dobra jakość kształcenia i wykwalifikowana kadra,
  • szkolenia językowe podnoszące standard prowadzonych rozmów międzynarodowych,
  • nauka języka online – wygodny i dostępny dla wszystkich sposób uczenia się

Angielski dla firm to inwestycja w edukację pracowników. Dzięki niej umiejętności komunikacyjne personelu wzrastają, co prowadzi organizację do dalszego rozwoju!

Szkoła Języków Obcych Learn & Smile z Warszawy zaprasza na kursy językowe, które ściśle dostosujemy do waszych potrzeb. Z nami oszczędzą Państwo czas i pieniądze szkoląc swoich pracowników, gdyż prowadzimy kursy językowe online lub w siedzibie firmy.

Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy nie tylko są świetnie przygotowani językowo i metodycznie do prowadzenia szkoleń, ale również mają odpowiednie cechy osobowości, które pozwalają im przeprowadzić kursy językowe dla firm na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu następujące rodzaje szkoleń językowych dla firm:

Angielski dla firm dopasowany do Państwa potrzeb!

Ucząc się z nami, otrzymacie Państwo dokładną diagnozę kompetencji językowych pracowników. Co więcej, ustalimy program, jaki będzie dopasowany stricte do potrzeb firmy, a pierwsze zajęcia odbędą się całkowicie gratis. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że angielski dla firm, jaki proponujemy, spełnia wasze oczekiwania w 100%!

Kursy językowe dla firm w dobrej cenie

Korzystanie z usług Learn & Smile z Warszawy to możliwość szkolenia językowego pracowników za stosunkowo niewielkie pieniądze. Proponujemy:

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.