Kursy językowe online

Dla wszystkich zapracowanych lub nie mających czasu na stacjonarne kursy językowe czy konwersacje, dajemy możliwość korzystania z naszych lekcji online. W tym celu przygotowaliśmy dla państwa specjalną ofertą zajęć z użyciem platformy LangLion.
Zajęcia mogą odbywać się w trybie indywidualnym, jak również można stworzyć wirtualną klasę liczącą do 15 uczestników.

Narzędziami umożliwiającymi lektorom swobodne prowadzenie lekcji są – wirtualna tablica, możliwość odtwarzania tekstów słuchanych, filmów z Youtube, pracy ucznia z dowolnymi tekstami z e-booka lub magazynu, jak również możliwości swobodnych konwersacji językowych przy użyciu kamery i mikrofonu.

Nasze kursy językowe online kierujemy do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi metodami nauczania, a w szczególności do lubiących nowoczesne technologie młodzieży i dorosłych oraz do pracowników firm i korporacji, którym nie zawsze czas i charakter pracy pozwala na tradycyjne zajęcia z lektorem lub Native Speakerem.

Zajęcia z użyciem platformy mogą być również prowadzone w systemie “blended – learning” , co oznacza, iż część zajęć odbywa się online część na żywo.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.