Kursy językowe dla dzieci I młodzieży

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych, starannie dobranych lektorów. Bardzo się staramy, żeby nasze lekcje z dziećmi były jak najciekawsze i przynosiły najlepsze efekty. Nasi profesjonalni nauczyciele uczą poprzez gry, zabawy językowe, piosenki, filmy oraz inne użyteczne metody pracy z uczniami w wieku szkolnym.

Już od pierwszej lekcji stawiamy na poprawną, czystą wymowę oraz rozwój słownictwa u dzieci. Ponadto, nauka w naszej szkole pozwoli rozwijać ich kreatywność, pomysłowość oraz umiejętność pracy w grupie. Dodatkowo przygotowujemy dzieci i młodzież do popularnych egzaminów, tj. PET, KET czy FCE.

Zapisując dzieci na zajęcia do nas mogą być państwo pewni, iż wasze pociechy osiągną zamierzony efekt. Nie prowadzimy zajęć w grupach większych niż 5 dzieci lub młodzieży jak to się często odbywa w wielu innych szkołach językowych wśród gwaru i różnicy w poziomie dzieci, co nie daje najczęściej żadnych efektów.  W naszej szkole prowadzimy lekcje indywidualne lub zajęcia w grupie 2- 4 dzieci.

Zapraszamy na zajęcia

Zapraszamy na nasze zajęcia na Targówek ( ul. Głębocka 5E ) dzieci z tej samej klasy, szkoły, osiedla lub klubu zainteresowań, itp. , aby ucząc się wśród kolegów i przyjaciół mogły poczuć się bardziej pewnie zarówno na zajęciach jak i przy wspólnie wykonywanych zadaniach domowych czy projektach językowych. 

Drogi rodzicu zainwestuj w naukę języka twojego dziecka. Gwarantujemy, iż przy dobrej frekwencji twoja córka lub syn sporo nauczy się na zajęciach u nas lub szybko nadrobi szkolne braki.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.