Konwersacje język angielski – Native Speaker

Chcąc możliwie szybko, a jednocześnie efektywnie nauczyć się porozumiewać w języku obcym, warto jak najczęściej rozmawiać z osobami pochodzącymi z danych krajów. Doskonale zdając sobie z tego sprawę, warszawska szkoła językowa Learn & Smile proponuje konwersacje w języku angielskim z Native Speakers.

W naszej ofercie dostępne są zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, których poziom dopasowany jest do wiedzy oraz umiejętności uczestników lekcji. Prowadzone są one wyłącznie po angielsku.

Dzięki tej metodzie nasi słuchacze szybciej uczą się nie tylko słownictwa, ale i budowania pełnych wypowiedzi. Taka nauka angielskiego szczególnie podoba się dzieciom, które chłoną wiedzę w sposób naturalny np. w postaci zabawnych historyjek połączonych z grami lub zabawami. Nie są obarczone stresem, który wpływa negatywnie na proces edukacji. Dla osób dorosłych kursy z języka angielskiego są często elementem rozwoju zawodowego. Dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne kursy językowe business english, dedykowane dla przedsiębiorców i ludzi, którzy chcą nauczyć się biznesowego słownictwa. Dzięki nam wielu z nich nawiązało nowe kontakty z kontrahentami lub podjęło dobrze płatne i interesujące prace. Biegle i bez wysiłku rozmawiają po angielsku. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy zmiana zatrudnienia łączy się z przeprowadzką do innego kraju.

Kim właściwie jest native speaker?

Jest to osoba, której językiem ojczystym jest język, którego chce nauczać, czyli tym przypadku język angielski. English native speaker zna wszelkie słówka oraz zwroty, które niezbędne są zarówno w codziennej, jak i biznesowej komunikacji, a co najważniejsze potrafi się nimi swobodnie porozumiewać, dzięki temu rozmowa przebiega naturalnie, co jest bardzo istotne podczas prowadzenia dialogu czy podczas tłumaczeń ze słuchu. Jakie są przede wszystkim zalety lekcji po angielsku ? Uczniowie, czy to dorośli, czy też dzieci w trakcie konwersacji nie mają możliwości posługiwania się językiem polskim, gdyż native english speaker po prostu ich nie zrozumie. To zmusza do posługiwania się angielskim przez cały czas trwania lekcji i sprawia, że uczniowie nabierają w tym zakresie biegłości oraz płynności. English native speaker to doskonały prowadzący dla tych uczniów, którzy chcą poznać nie tylko książkowe zasady języka angielskiego, ale także powiedzenia, zwroty czy nieformalne sformułowania, których brakuje w zwykłych książkach.

Inną zaletą konwersacji z native speakerem jest fakt, że osłuchujemy się z akcentem, jakim posługuje się dany lektor. Native speakerzy rozmawiają z uczniami i w naturalny sposób pozwalają im poznać specyficzne wyrażenia oraz sposób mówienia. Dodatkowo native speaker może również w trakcie konwersacji opowiadać o specyficznych zwyczajach regionu, z którego pochodzi, o kulturze oraz tradycjach tych bardziej, a także mniej znanych w Polsce. W efekcie lekcje są o wiele ciekawsze i interesujące również dla młodszych słuchaczy. Angielski z native speakerem polecany jest jednakowo dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – dla każdego, kto chce nauczyć się angielskiego od osoby, dla której jest to język ojczysty.

Dla tych, którzy nie mają czasu lub możliwości na dojazd do naszej siedziby, proponujemy innowacyjną ofertę. Polega ona na nauce języka angielskiego online. Uczestnicy kursu mają dostęp do platformy edukacyjnej, materiałów video oraz e-booków. Mogą tam przeprowadzać rozmowy po angielsku. Poza tym aplikacja jest dostępna na smartfona, laptop czy tablet. Z lekcji da się korzystać w każdych okolicznościach – np. w pociągu, tramwaju czy nawet na plaży!

Angielski z native speakerem w dobrej cenie!

Proponujemy konwersacje z native speakerami w naszych placówkach w Warszawie dla osób indywidualnych oraz grup od dwóch do pięciu osób. Ponadto, nasi lektorzy mogą również dojechać do firmy lub domu ucznia, aby poprowadzić zajęcia na miejscu – jest to rozwiązanie wygodne dla każdego, kto z przyczyn osobistych/służbowych nie jest w stanie dotrzeć do naszej placówki. Co warto zaznaczyć, klienci nie muszą dopłacać za dojazd do nich. Każda z oferowanych opcji konwersacji z native speakerem jest dostępna w rozsądnej cenie, a dla większych grup przygotowaliśmy specjalne rabaty i ofertę indywidualną. Jesteśmy również elastyczni pod względem dat oraz godzin lekcyjnych, tak aby jak najbardziej dostosować się do potrzeb klientów. Prosimy jednak pamiętać, że komunikaty języka polskiego podczas konwersacji z naszymi lektorami nie zostaną zrozumiane, dlatego na zajęcia powinny zapisać się osoby, które znają już podstawy angielskiego.

Każdy z native speakerów, który pracuje w szkole Learn & Smile w Warszawie jest osobą sprawdzoną pod względem umiejętności dydaktycznych, cech charakteru oraz faktycznej znajomości angielskiego. Dzięki temu mamy pewność, że konwersacje będą prowadzone profesjonalnie oraz ciekawie, a lekcje będą dostosowane do poziomu grupy. Sprawdź również inne kursy prowadzone przez naszą szkołę językową m.in Business English, nauka angielskiego ogólnego czy przygotowanie do egzaminów FCE czy CAE również z native speakerem.

Jeśli chcesz mówić biegle po angielsku z właściwym akcentem, to zastanów się nad wyborem właśnie naszych warsztatów. W ich ramach zyskasz profesjonalne wsparcie z języka angielskiego, w tym opcję nauki online. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty kursów językowych – z nami nauka będzie efektywna i szybka, a efekty pojawią się niemal natychmiast!

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.