Szkoła językowa
Learn and Smile

Szkoła Językowa Learn&Smile zaprasza państwa na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i innych języków. Prowadzimy szkolenia językowe indywidualnie lub w małych grupach do 5 osób w trybie stacjonarnym lub online z użyciem platformy językowej oraz komunikatorów – Skype lub Whatsapp.  Oferujemy wysokiej jakości zajęcia stacjonarne i internetowe. Nasi specjaliści udostępniają materiały w postaci drukowanej oraz on-line. Ich zawartość ma wyraźny wpływ na efektywność kształcenia językowego. Kursy są przeznaczone dla początkujących oraz zaawansowanych słuchaczy. Zapraszamy na nasze lekcje zorganizowane grupy osób z grona rodziny, przyjaciół lub znajomych z pracy, uczelni, itp.

W ramach naszej oferty proponujemy kursy dla firm, na których uczymy słownictwa i prawidłowej wymowy. Z nami każdy pracownik może doskonalić język angielski lub inny na życzenie. Lektoraty z Native Speakers prowadzone są wyłącznie w języku obcym. Dzięki temu edukacja odbywa się w sposób dynamiczny i przynosi lepsze rezultaty. Uczestnik szkolenia sam określa cel lekcji, np.: konwersacje czy nauka języka ogólnego, ich długość oraz godzinę. Prowadzący uwzględniają wówczas zakres materiału, który wymagany jest zgodnie z podstawą programową MEN. Na życzenie naszych słuchaczy wystawiamy świadectwa ukończenia kursu z danego języka obcego na określonym poziomie. Tego rodzaju dokument jest potwierdzeniem praktycznych umiejętności. Może posłużyć jako argument w trakcie ubiegania się o wymarzoną posadę.

Nasi nauczyciele to wykwalifikowani absolwenci instytutów filologicznych i lingwistycznych w Polsce lub uczelni zagranicznych oraz pasjonaci języków obcych posiadający certyfikaty na poziomie biegłości językowej. Lektorzy naszej szkoły to osoby sympatyczne, ale zarazem potrafiące skutecznie uczyć poprzez dobór odpowiednich metod nauczania. U nas bez problemu mogą państwo wykupić konwersacje z Native Speakers lub osobami dwujęzycznymi pochodzącymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii lub innych krajów. Jest to doskonała okazja do nauki żywego języka oraz poznania ludzi z różnych części świata.

Dodatkowo przeprowadzamy zajęcia on-line. Są to kursy dla indywidualnych uczestników oraz grup liczących do 8 osób. Lekcje te dają bardzo dużą swobodę w trakcie nauki zarówno w kwestii czasu, jak i wyboru narzędzia. Udostępniamy aplikację, z której można korzystać na tablecie, laptopie lub smartfonie. Słuchacze mogą zapisać się oczywiście na angielskihiszpański czy inny język. Tę metodę kształcenia kierujemy do osób, które są otwarte na nowoczesne rozwiązania. Kursy zdalne przeznaczone dla firm obejmują tematykę i słownictwo biznesowe. Organizujemy także kursy angielskiego online dla chcących zdać certyfikaty FCE, CAE czy IELTS.

Co oferujemy

Kursy i szkolenia językowe dla firm

Poszukujesz szkoły języków obcych, która poprowadzi szkolenia językowe dla twojej firmy? Dobrze trafiłeś, ponieważ wykonywane przez nas szkolenia to profesjonalne dobrane do poziomu pracowników kursy.  Z nami oszczędzą Państwo czas i pieniądze szkoląc swoich pracowników, gdyż szkolenia odbywają się online lub w siedzibie firmy w wybranych przez Państwa godzinach.

Kursy językowe z dojazdem na obszarze kraju

Szukasz szkoły języków obcych Warszawie? Sprawdź nas! Na terenie stolicy prowadzimy kursy oraz szkolenia językowe dla firm z dojazdem do słuchaczy, co może być sporym udogodnieniem, gdy w grę wchodzi nauka języka angielskiego. Doskonalenie umiejętności lingwistycznych jest doskonałym pomysłem niezależnie od wieku, a także stopnia twojego zaawansowania. Możesz wybrać zajęcia również z native speakerem!

Konwersacje z lektorem polskim lub native speakerem

Problemy z komunikacją po angielsku? Nasza szkoła języków obcych Warszawie zapewnia sprawdzone szkolenia oraz kursy językowe dla firm, także w formie konwersatoriów. Gdy chodzi o naukę języka angielskiego, wsparcie native speakera jest zazwyczaj nieocenione. Doświadczenie specjalistów z Learn & Smile sprawia, że nauka zawsze jest dobrze zaplanowana oraz ukierunkowana na indywidualne potrzeby. Przekonaj się sam!

Nasze atuty

Doświadczeni i sympatyczni lektorzy i Native Speakers

Lekcje indywidualne lub w małych grupach

Skuteczne metody nauczania

Najlepsze ceny kursów

Elastyczność terminów zajęć

Masz pytania?
Skontatuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zadzwoń lub napisz do nas.